Главная / Екологія / Зелені архітектурні проекти майбутнього

Зелені архітектурні проекти майбутнього

 
 

Інноваційні технології в поєднанні з креативними ідеями дозволяють не тільки придумувати, але і реалізовувати неймовірні проекти, які обіцяють стати невід’ємною частиною архітектури майбутнього.

Футуристичний будинок Ecocapsule, створений командою словацьких експертів. Головна особливість будинку – його форма, яка дозволяє надовго зберегти тепло і збирати дощову воду в спеціальний резервуар, де вона проходить фільтрацію. Крім того, еко-капсула, вартість якої становить 87 тисяч доларів, працює на енергії сонця і вітру.

Не менш оригінальним можна назвати мобільний будинок майбутнього ALPOD від трьох компаній: James Law Cybertecture, AluHouse і Arup. Будинок створений з алюмінію, що забезпечує йому міцність і невелику вагау. Мобільний будинок надійде в продаж в кінці 2016 року.

 

Фахівці французької архітектурної студії MultiPod Studio представили проект енергозберігаючого пасивного будинку Pop-Up House. Він являє собою споруду з дуже низьким споживанням енергії на квадратний метр, що менше 15 кВ/м2. Pop-Up зібраний з ізолюючих блоків, обшитих легкими дерев’яними панелями.

 

Архітектурні прогнози також зробив відомий британський футуролог Ян Пірсон, який розповів, які будівельні рішення можна буде побачити через 30 років. Так, на думку фахівця, можливо будуть зведені супер-високі споруди, які будуть функціонувати як міні-міста.

Не менш неймовірним можна назвати проект бельгійського архітектора Венсана Кальбе, який вважає, що в 2050-му році людство почне облаштовувати морський простір для життя. Він зайнявся проектуванням плаваючих житлових будинків. Спроектовані ним будівлі також вміщують офіси, лабораторії і зони для ведення органічного сільського господарства та виробництва їжі. Проект носить назву Aequorea в честь медузи Аквореї, оскільки дизайн будівлі нагадує цю мешканку морів.

Натхнення: greenevolution.ru

 
comments powered by HyperComments