Главная / Людина / Знайдена причина залежності від сигарет і спиртного у підлітків

Знайдена причина залежності від сигарет і спиртного у підлітків

 
 

Найбільшою мірою причиною залежності є відхилення в психіці дітей. До такого висновку дійшли вчені Колумбійського університету США.

Провівши дослідження, яке полягало у спостереженні за чотирма тисячами школярів віком від 15 до 18 років, вчені виявили, що в своїй більшості залежні діти мають психічні відхилення різного роду і різного ступеня.

Серед досліджуваних підлітків у 49% спостерігалися психічні проблеми, ще у восьми легкі порушення. У той же час 48% дітей повністю здорові. Тих, хто іноді вживає алкоголь, виявилося 39%, тютюн – 9%, марихуану – 7%. В той же час постійно вживали алкоголь, сигарети або «травичку» тільки 2% дітей. І у переважної більшості з них виявилися проблеми з психікою і сприйняттям громадськості.

Проблеми з однолітками, гіперактивність у повсякденному житті, постійно погана поведінка – перші ознаки того, що дитина активно вбиває своє здоров’я.

Вчені визнають, що до винаходу рецепта усунення залежностей ще далеко, але визначення факторів, що впливають дозволить більш плідно працювати в цьому напрямку.

 
comments powered by HyperComments