Людина

1% виконавців, що записують, отримує 77% всіх доходів від музики

Завдяки Інтернету у нас тепер набагато більше можливостей для того, щоб слухати музику. Але це позбавляє артистів отримати свою частку фінансового пирога. Насправді тільки 1% артистів отримує 77% всіх доходів від продажу записів.

27-11-14-foto-cikavosti550x366-1

У журналі The Atlantic мають уявлення про стан музичного бізнесу на поточний момент. І їх історія звучить не надто обнадійливо для невеликих музичних груп:

[box type=”shadow”]«Оскільки більшість популярних пісень залишаються в чартах місяцями, відносне значення хіта сильно змінилося. Незважаючи на те, що кількість продаваних записів безперервно зростає, 10 популярних груп сьогодні цілком здатні освоїти частку ринку, яка на 82% перевершує ту, що була доступна їм десять років тому. У наш цифровий час виникла ціла плеяда самостійних артистів, але дійсно заробляють тільки ті, хто на вершині».[/box]

Читайте також: «Weather for the Blind» — Музика нашої планети

В результаті радіо стає все більш і більш однорідним. Навіть досить популярні інді-групи сьогодні тільки й роблять, що намагаються оплатити свої рахунки. Домінування певних груп і виконавців сьогодні практично позбавляє артистів, що починають, і тих мізерних можливостей випустити новий хіт і «покрутити» його на радіо. Радіо же в умовах конкуренції з інтернетом стає все більш консервативним, і ефірний час виділяється тільки на те, що гарантовано вважається хітом.

Натхнення: factroom.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Один коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button