Головна / Людина / Що потрібно зробити до Нового року для себе коханого

Що потрібно зробити до Нового року для себе коханого

Чим старше ми стаємо, тим чіткіше усвідомлюємо проблеми реального світу і той факт, наскільки ми дозволяємо своїм фантазіям віддаляти нас від цієї реальності. Та ви й самі напевно не раз у своєму житті ухитрялися нафантазувати собі щось неймовірне, що в результаті закінчувалося розчаруванням, а то і стражданнями. Ми завдаємо собі стрес через власні фантазій. Через них ми відкладаємо все на потім, аж до моменту програшу. Ми злимося на інших, на себе і на світ в цілому. Ми випускаємо з уваги найбільш яскраві і життєрадісні моменти життя. І список цей можна продовжувати і продовжувати.

Ось чому настав час змін!

Щоб позбутися власного уявного хаосу, вам потрібно буквально перезавантажити свій мозок і замінити фантастичні думки позитивними і продуктивними, тому що нове мислення – це фактично готовність до зростання та розвитку. Чим довше ви дозволяєте своїм маленьким демонам жити у вашій голові, тим важче позбутися від них. Переорієнтуйте свою енергію та увагу на правильні речі – зараз найкращий час, щоб почати відпускати непотрібне.

1. Позбавтеся від фантазій про відволікаючих чинників у вашому житті. – Якщо це розважає вас зараз, але в майбутньому завдасть неприємностей, це однозначно відволікаючий фактор. Не погоджуйтеся. Не обмінюйте те, що ви хочете більше всього в житті, на те, чого ви хочете в даний момент. Настав час зосередитись на важливих речах, а не на тимчасових задоволеннях.

2. Позбавтеся від фантазій про те, що інші знають, що краще. – Занадто багато з нас прислухаються до шуму світу і губляться в натовпі. Не робіть цього з собою. Не читайте новинні колонки, а заповніть свій час значущими подіями. Ваш простір і ваш час – це і є основа вашого життя, а ніяк не інформація про світські плітки. Те, що дійсно важливо, – це ви, ваша родина, друзі, любов, цілі, мрії і надії. Послухайте, що говорить вам ваше серце!

3. Позбавтеся від фантазій про те, що ваш гнів і розчарування – це чужа вина. – Ваш спокій – це прояв вашої мудрості і сили. Вміння не надто гостро реагувати або сприймати речі особисто зберігає ваш розум ясним, а серце спокійним, що моментально дає вам перевагу в будь-якій ситуації.

4. Позбавтеся від фантазій про те, що ваша найбільша перешкода знаходиться поза нами. – Насправді, найбільша і найскладніша перешкода, яку вам доведеться подолати, – це ваш мозок і ваше мислення. Навчіться ефективно контролювати ваші емоційні реакції на несподівані проблеми, тому що найбільша наша біль народжується саме з наших реакцій.

5. Позбавтеся від фантазій про те, що життя не повинно бути таким складним. – Правда в тому, що воно не може не бути складним, а ваш розум і тіло повинні постійно долати ці складнощі, в іншому випадку ви зачахнете та розслабитеся, а це згубно для розвитку. Це застій, а потім і регрес.

6. Позбавтеся від фантазій про те, що ризики дуже великі. – Завжди шукайте щось нове: нові можливості для спілкування або нові джерела доходу. Швидше за все, ви відмовляєтеся просуватися вперед до своєї мрії, тому що в глибині душі ви боїтеся болю і невдачі. Ви підсвідомо вибираєте моментальний комфорт і зручність, не думаючи про більш довгострокові цілі – а це невірно.

7. Позбавтеся від фантазій про те, що вам потрібен чийсь дозвіл, щоб рухатися вперед. – Не чекайте, щоб вас вибрали, наставили і благословили на шлях істинний. Ваше життя – ваш вибір! Тому приймайте свої рішення і робіть свої кроки без зовнішніх вказівок.

8. Позбавтеся від фантазій про те, що ви спочатку повинні стати більш впевненим. – В реальності ви самі повинні йти назустріч тому, що створює вашу впевненість. Задумайтеся про це на мить, а потім змусьте себе йти вперед. Вам не потрібно відчувати себе «готовим». Вам просто потрібно почати вже зараз.

9. Позбавтеся від фантазій про те, що вам потрібно більше, більше і більше. – Зробіть усе, що тільки можна. Викиньте непотріб зі свого фізичного і розумового простору. Навчіться жорстко говорити «ні!» Коли ви живете максимально просто, ви в кінцевому підсумку насолоджуєтеся повною свободою, і у вас немає обмежуючої прихильності до матеріальних речей.

10. Позбавтеся від фантазій про те, що ви завжди будете чинити правильно. – Будьте готові помилятися. Будьте готові вчитися. Будьте уважні, врівноважені і холоднокровні. Пам’ятайте, що життя змінюється щомиті, а разом з ним і ви – а тому у вас в будь-який момент може виникнути нова ідея, новий крок і нова перспектива.

Натхнення: flytothesky.ru