Людина

Адвокат довела, що фастфуд запобігає насильство в сім’ї

Магазин готового шашлику отримав цінну ліцензію на торгівлю до пізньої ночі завдяки зусиллям свого адвоката жіночої статі, яка довела, що фастфуд запобігає насильству в сім’ї.

Магазин готового шашлику, який пропонує жителям шотландського міста Данді страви із смаженого м’яса, отримав ліцензію на торгівлю до пізньої ночі завдяки зусиллям свого адвоката, Джанет Гуд (Janet Hood). Жінка настільки грамотно обґрунтувала причини, за якими магазину повинно бути видано дозвіл на право торгівлі до 2:30 ночі, що представникам Комітету з ліцензування Данді нічого не залишалося, крім як погодитися з її доводами, повідомляє Mirror.

foto_cikavosti_01.09.2014-04

Так, адвокат заявила, що їжа, яка продається в магазині запобігає насильство в сім’ї і навіть допомагає уникнути пожеж.

Читайте також: Чому фастфуд небезпечний для нервової системи людини

Гуд пояснила здивованим чиновникам, що їжа з високим вмістом жиру і карбогідратів, така як кебаби і денер-кебаби (шаурма), благотворно діє на п’яниць і бешкетників, “присипляючи” їх. За її словами, саме після вживання такого фастфуду їм страшенно хочеться спати.

“Мій клієнт виробляє здорові і не дуже страви з високим вмістом жирів. А медичні спостереження, згідно яким ступінь сонливості залежить від раціону, довели, що від жирів людину хилить на сон. Особливо після вживання алкоголю, – підкреслила адвокат. – Таким чином, п’яний чоловік, який наїсться вночі  прийде додому й ляже спати, і, як наслідок, до насильства в сім’ї справа не дійде”.

Крім того, Дус пояснила, яким чином фастфуд допомагає уникнути пожеж: “Найчастіше побутові пожежі виникають з вини людей, які перебувають у стані сильного алкогольного сп’яніння. Вони приходять додому після вживання великої кількості алкоголю і починають готувати яєчню, але потім швидко забувають про це, що стає причиною пожежі. А якщо вони зможуть купити готову їжу після того, як вийдуть з пабу, їм не доведеться готувати”.

Їй вдалося переконати Комітет з ліцензування Данді і тепер магазин готового шашлику буде залишатися відкритим до 2 годин ночі по буднях і до 2:30 ночі по вихідним.

Прослухавши її виступи чиновники зізналися, що знаходяться під враженням від почутого.

“Я поняття не мав, що кебаб може вирішити так багато проблем”, – іронічно зауважив радник голови Шотландської національної партії (SNP), Джиммі Блек (Jimmy Black).


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button