Людина

Експерти вважають, що скоро всі люди будуть жити до 90 років

Британські експерти з Міжнародного центру довголіття передрікають, що в майбутньому кожна людина зможе дожити до 90 років, але при цьому навряд чи справить свій 100-річний ювілей. Варто також відзначити, що жінки будуть жити трохи довше, ніж чоловіки. Припущення вчених базуються на новій системі прогнозування того, як довго люди будуть жити, а отримані результати будуть допомагати людям правильно планувати своє життя.

1-10-03-2015-600-337 (2)

За останніми офіційними даними, середня тривалість життя для дитини, яка народилася в період з 2011 по 2013 рік, становить 78,9 для чоловіків і 82,7 для жінок, залишаючи зазор між статями 3,8 років. На початку 1980-х років середня тривалість життя становила 70,8 років для чоловіків і 76,8 років для жінок, маючи шестирічний проміжок. Так само, як збільшення тривалості життя, число довгожителів у п’ять разів збільшилася протягом останніх 30 років і в даний час складає більше 13000 чоловік старше 100 років у Великобританії.

Читайте також: Як прожити сто років: секрети народів-довгожителів

За словами фахівців, чоловіча тривалість життя збільшилася завдяки здоровому способу життя, якісної медицини, відмові від куріння і економічної революції, яка призвела до того, що більшу частину роботи чоловіки виконують в офісах, і вона не є фізично небезпечною. У той же час перевага жінок над чоловіками в плані довгожительства було підірвано підвищеним рівнем стресу, курінням і вживанням алкоголю.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button