Головна / Людина / Підліткова обжерливість залежить від мутації певного гена

Підліткова обжерливість залежить від мутації певного гена

Як заявили автори нових дослідницьких проектів, переїдання підлітків має генетичну основу.

47f2d07362bb0b805bbd888a3479951f

Такий висновок учені зробили після здійснення комплексу дослідів і спостережень. В результаті проведення випробувань медики зафіксували, що молоді юнаки і дівчата, якы схильні до обжерливості, мають певну мутацію в організмі. За словами лікарів, негативні зміни відбуваються в гені FTO. При цьому, як заявили фахівці, представниці слабкої статі на 20-30% частіше стикаються з цим явищем, ніж хлопці.

Для того, щоб довести існуючу гіпотезу, автори проектів проаналізували історії хвороб більш ніж 6 тисяч підлітків. Повідомляється, що вік респондентів становив від 14 до 16 років. На думку експертів, переїдання мотивовано не слабохарактерністю людей, а їх спадковими особливостями. Зокрема, дослідникам вдалося вивчити взаємозв’язок мутації гена FTO та схильності індивіда до повноти.

Виявилося, що у всіх випадках надмірного використання продуктів харчування медики констатували негативні зміни в діяльності випробуваного компонента. Однак, для любителів поїсти є і хороші новини. Наприклад, те, що FTO відповідає за обжерливість лише в підлітковому віці.

Натхнення: healthvesti.com