Людина

Підліткова обжерливість залежить від мутації певного гена

Як заявили автори нових дослідницьких проектів, переїдання підлітків має генетичну основу.

47f2d07362bb0b805bbd888a3479951f

Такий висновок учені зробили після здійснення комплексу дослідів і спостережень. В результаті проведення випробувань медики зафіксували, що молоді юнаки і дівчата, якы схильні до обжерливості, мають певну мутацію в організмі. За словами лікарів, негативні зміни відбуваються в гені FTO. При цьому, як заявили фахівці, представниці слабкої статі на 20-30% частіше стикаються з цим явищем, ніж хлопці.

Для того, щоб довести існуючу гіпотезу, автори проектів проаналізували історії хвороб більш ніж 6 тисяч підлітків. Повідомляється, що вік респондентів становив від 14 до 16 років. На думку експертів, переїдання мотивовано не слабохарактерністю людей, а їх спадковими особливостями. Зокрема, дослідникам вдалося вивчити взаємозв’язок мутації гена FTO та схильності індивіда до повноти.

Виявилося, що у всіх випадках надмірного використання продуктів харчування медики констатували негативні зміни в діяльності випробуваного компонента. Однак, для любителів поїсти є і хороші новини. Наприклад, те, що FTO відповідає за обжерливість лише в підлітковому віці.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button