Здоров'я

109-річна жінка каже, що секрет довголіття – відмова від чоловіків

2 січня шотландка Джессі Геллен відсвяткувала свій 109-й день народження.

25-01-15-foto-600x399-2

В інтерв’ю різним ЗМІ найстаріша мешканка Шотландії заявляє, що секрет її довголіття захований у відмові від відносин з чоловіками.

На її думку, якщо ви будете вести здоровий спосіб життя, їсти здорову їжу і утримуватися від сексу і заміжжя, то теж зможете прожити як мінімум сто років.

[ads2] І це, мабуть, один з найбільш дивних рецептів довголіття, який ми чули. Вчені, принаймні, вже не перший рік твердять, що самотність – одна з головних причин депресій і передчасної смерті від серцево-судинних захворювань.

“Секрет мого довголіття – в тому, що я тримаюся подалі від людей”, – говорить вона. – Від людей просто завжди більше проблем, ніж задоволення “.

Читайте також: Британські вчені оголосили 11 правил довголіття

“Я впевнена, що для довгого і щасливого життя вам потрібно лише три речі. Це невелика зарядка рано вранці, миска смачної теплої каші щоранку і повна байдужість до подружнього життя”, – додає Геллі.

Справді, ця 109-річна бабуся щодня робить невелику кількість фізичних вправ. Вона каже, що намагається “заповнити кожен день” різними справами: жінка сама прибирає в своїй квартирі, працює волонтером в будинку по догляду за престарілими, гуляє по вуличках свого невеликого містечка Абердіні в Шотландії.
Ця жінка також ніколи не боялася фізичної праці. У 13 років вона вже працювала дояркою на фермі.

25-01-15-foto-600x330-1

“Я завжди багато працювала і боялася взяти відпустку. Мені це було не потрібно: я завжди працювала з приємними людьми і робила роботу, за яку не соромно. Це дивно, як змінився світ за ці сто років!”.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button