Людина

11-річний вундеркінд закінчив коледж з трьома дипломами

Танішк Абраам закінчив коледж у віці 11 років. Він отримав три дипломи молодшого спеціаліста в American River College в Сакраменто. Хлопчик вивчав математику, природничі науки та іноземну мову.

a3e92ba1c5f2f9c7165e648c8d726971

Як написав Абраам в Twitter, він відчуває «приголомшливе почуття», оскільки завершив свої перші кроки на шляху до великої мети. Якщо все піде за планом, то Танішк хоче стати медиком-дослідником, лауреатом Нобелівської премії і президентом США. Зараз він має намір отримати ступінь бакалавра, передає портал UNN.

«Ми зробили це як сім’я, як команда», — ділиться враженнями мама хлопчика. А сам Танішк додає: «Я просто слідував своїй пристрасті, пристрасті навчання. І це привело мене до такого результату».

Абраам прославився в 2014 році, коли став одним з наймолодших випускників старших класів середньої школи. Тоді він отримав вітальний лист від президента США Барака Обами.

В університет Сакраменто Танішк Абраам був офіційно прийнятий в 9 років. Батьки вундеркінда тоді розповідали, що їх син почав проявляти неймовірні здібності, коли почав відвідувати ясла. В 4 роки юного американця прийняли в організацію, яка об’єднує людей з високим рівнем інтелекту. До 7 років, коли його однолітки тільки зібралися в перший клас, Танішк вже встиг освоїти всю шкільну програму і на відмінно здав всі іспити.

Натхнення: earth-chronicles.ru

Кнопка «Наверх»
Закрыть