Земля

4 сценарії кінця світу

Найбільшу загрозу для людства становлять епідемії, ядерна війна, природні катаклізми і падіння астероїда, говориться в доповіді, опублікованій на порталі How Will The World End.

Найбільш небезпечною для людства хворобою експерти визнали туберкульоз. За даними ВООЗ, у 2017 році їм заразилися десять мільйонів осіб, з них два мільйони загинули. При таких темпах поширення хвороби вона винищила б населення Землі менше ніж за п’ять тисяч років. Серед інших смертельних захворювань фахівці виділили малярію, вірус Ебола і менінгіт.

Друге місце за ступенем небезпеки для населення Землі займає ядерна загроза. У поточному році стрілки символічних годин «Судного дня» були переведені на дві хвилини до «півночі» (катастрофи).

Основною кліматичною загрозою для Землі називають глобальне потепління. Наголошується, що при збереженні нинішніх темпів потепління — 0,2 градуса за десять років — глобальна температура підніметься на 44 градуси через 2136 років, після чого Світовий океан підніметься настільки, що вода затопить сушу.

Найменш імовірним дослідники назвали ризик зіткнення астероїда з Землею. Однак у разі можливого падіння одного з потенційно небезпечних астероїдів — Florence — можуть загинути 1,2 мільярда жителів планети.

Експерти складали список, ґрунтуючись на інформації з 50 різних джерел, включаючи статистику ООН, дані Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), Європейського центру контролю і профілактики захворювань і НАСА.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button