Людина

Вчені: Death metal безпечний для психіки

Учені, що працюють на базі музичної лабораторії університету Маккуорі, довели, що Death metal та інші «важкі» жанри є абсолютно безпечними для психіки людини. За їх словами, прихильники таких композицій мають чутливість до жорстоких образів.

В цілому вчені назвали шанувальників Death metal «хорошими людьми», які не стануть виходити на вулиці, щоб когось образити. Парадокс музичних уподобань вже давно цікавить дослідників. Зокрема, хтось віддає перевагу сумним композиціям, незважаючи на небажання перебувати в стані депресії.

Те ж саме вчені говорять і про інші так звані «агресивні» жанри. В рамках наукової роботи вони залучили 32 шанувальників Death metal і 48 любителів поп-музики. Їм показували сцени насильства, а в цей час фахівці вимірювали активність мозку випробовуваних. З’ясувалося, що при тесті на чутливість результати двох груп практично не відрізнялися.

За словами авторів дослідження, такі висновки повинні заспокоїти батьків і представників релігійних груп, яких лякає така музика.

Кнопка «Наверх»
Закрыть