Ґаджети

5 причин пропустити Galaxy Note 8 і почекати S9 і S9+

Galaxy Note 8 порадував користувачів потужними апаратними характеристиками, чудовим екраном і навіть довгоочікуваною подвійною камерою. У Мережі з’являється чимало нотаток про новинку. Але був також названий і цілий ряд причин, по яких Galaxy S9 і S9+ можуть виявитися для багатьох користувачів, які розглядають флагмани від Samsung, більш бажанними девайсами.

Поза всяким сумнівом, Galaxy Note 8 буде одним з найбільш популярних Android-девайсів, доступних на ринку в другій половині 2017 року. У число таких смартфонів, ймовірно, увійдуть також LG V30 і Google Pixel XL 2.

Galaxy Note 8 елегантний зовні, він володіє цікавими функціями, його технічні характеристики прекрасні. Він дуже хороший, і деякі користувачі, можливо, розглядають його як свій черговий телефон. Але всього через кілька місяців компанія Samsung представить свої нові Galaxy S9 і S9+. Пітером К. (Peter K.) на сторінках ресурсу phoneArena.com були названі і розглянуто п’ять причин пропустити Galaxy Note 8 і почекати флагманів Galaxy S 2018 року.

Втім, всім відомо, що очікування у тому, що стосується смартфонів, ніколи не буде повністю задоволене, оскільки технології постійно вдосконалюються. І названі логічні причини почекати Galaxy S9 і S9+ є лише однією з можливих думок.

1. Більш швидкий чіпсет

Компанії Samsung властиво використовувати в своїх флагманах найкраще апаратне забезпечення, доступне на момент їх дебюту. Так було і з Galaxy S8 і S8+, які ексклюзивно обладнали чіпсетами Snapdragon 835. Можна припустити, що в Galaxy S9 і S9+ також ексклюзивно знайде собі застосування новітній з чіпів Qualcomm для свого часу. Ймовірно, мова зможе йти про Snapdragon 845. Втім, друга версія флагманів від Samsung традиційно базується на чіпсетах Exynos.

2. Покращена подвійна камера

Навряд чи Note 8 залишиться єдиним смартфоном від Samsung з подвійною камерою і на початок 2018 року. І немає жодних причин, по яким подвійною камерою не обладнали б флагманські смартфони наступного покоління. Втім, залишається ймовірність, що тільки більший за розміром Galaxy S9+ отримає подвійну камеру для того, щоб відрізнятися від меншого Galaxy S9.

Враховуючи, що Note 8 став першим смартфоном, в якому Samsung знайшла застосування подвійній камері, можна припустити, що технологія буде вдосконалено на основі досвіду використання девайса і зворотного відгуку користувачів. І це значить, що подвійна камера Galaxy S9 стане кращою.

3. Вбудований дисплей сканер відбитків пальців

Note 8 так і не став першим смартфоном з дисплейним сканером відбитків пальців. Причиною стали технічні складності, але можна сподіватися, що в наступному році ці труднощі залишаться позаду. Тому є певна ймовірність того, що саме Galaxy S9 і S9+ стануть першими смартфонами, в яких знайде застосування ця довгоочікувана технологія. Якщо, зрозуміло, Apple або інша компанія не обладнає свій смартфон дисплейним сканером відбитків пальців раніше, ніж це зробить Samsung.

Смартфон з вбудованим в екран сканером відбитків пальців може виявитися більш привабливим для споживачів, ніж девайс, сканер відбитків пальців якого розташовується на задній панелі. Адже нова технологія стане істотно відрізняти смартфон від Galaxy S8, показуючи, що перед користувачами девайс наступного покоління.

4. Прогрес у безрамковому дизайні

Безрамкові екрани стали трендом індустрії, і, досить імовірно, компанія Samsung стане і далі розвивати цю перспективну технологію. Хоча і Galaxy S8 і Note 8 вельми привабливі в цьому відношенні, але є ще чимало місця для вдосконалення і самих рамок, та інших аспектів дизайну смартфона. Інновації можуть проявитися як у ще більш тонких екранних рамках, так і в новому підході до вигинів дисплея.

5. Ціна

Note 8 — досить дорогий смартфон. Він дорожче Galaxy S8 і S8+. Тому ті користувачі, які не зупинили свою увагу саме на девайсі лінійки Galaxy Note, можливо, має сенс почекати анонса Galaxy S9+ і S9. Адже історично склалося так, що флагмани Galaxy S пропонуються споживачам по більш високій ціні, ніж фаблети лінійки Galaxy Note. Можна припустити, що ціна Galaxy S9 і S9+ навіть не наблизиться до психологічного бар’єру в 900 доларів США.

Натхнення: androidinsider.ru

Кнопка «Наверх»
Закрыть