Головна / Здоров'я / Омега-3 кислоти вчені вважають сильним природним заспокійливим

Омега-3 кислоти вчені вважають сильним природним заспокійливим

Омега-3, як стверджують фахівці Університету Массачусетс-Лоуелл (США), володіє прекрасним антистресовим ефектом. На відміну від синтетичних заспокійливих, ненасичені жирні кислоти природного походження не мають побічного ефекту, а в седативному плані показують кращий результат.

Омега-3 кислоты ученые считают сильным природным успокоительным

Регулярне споживання омега-3 кислот знижує дратівливість, пом’якшує наслідки сильного стресу, запобігаючи розвитку тяжкої форми депресії. Свої висновки з приводу заспокійливого впливу на організм природного антиоксиданту американські вчені зробили на основі низки досліджень з участю, як дорослих, так і дітей. Омега-3 зменшує емоційну активність людини і виявляє седативну дію. Експерти це пов’язують з його здатністю стимулювати в мозку процес формування нових нейронів.

Ненасичені жирні кислоти є не тільки заспокійливим засобом, але і благотворно впливають на пам’ять і увагу, відновлюючи їх. Поповнити організм даними корисними речовинами можна, включивши в раціон жирні сорти океанічної риби, морепродукти, авокадо, лляна та оливкова олії, горіхи і насіння.

 
comments powered by HyperComments