Інтернет

7 гріхів у соціальних мережах

1. Страждати на очах у публіки

Стражденні статуси, несамовита музика, картинки з трагічними написами, то і справа заповнюють стрічку новин – і у всьому цьому прихований якийсь меседж, щоб кожен, хто прочитає, миттєво опинився в курсі всіх перипетій долі нашого страждальця і, безумовно, перейнявся до нього співчуттям.

Найчастіше у таких персон є якийсь ліричний герой, якому і присвячувалися всі ці міні-вистави, і, як правило, цей герой з задоволенням спостерігає за подіями. Коли ліричного героя немає – постраждати можна просто так, притому особливої різниці у змісті оновлень не буде.

foto_cikavosti_30.07.2014-07

2. Видаляти сторінки

… а потім відновлювати… а потім знову видаляти, а потім знову відновлювати… І так до безкінечності… Поки друзі не почнуть стібати цю тему. Чи це низка невдалих спроб розпочати нове життя, це бажання привернути увагу, або побічні ефекти депресії – як би то не було, а виглядає дуже істерично, особливо якщо істерика чоловіча. Дівчині таку емоційну нестабільність можна пробачити. Подібними маневрами люблять користуватися люди, які називають себе «творчими», навіть якщо в дійсності такими не є.

Читайте також: Соціальні мережі негативно впливають на благополуччя людини

3. Тролити

Принижувати ущербних і стібатися над немічними. Причини, що спонукають хомо сапієнс до подібних неблагородних розваг, криються в моторошних комплексах, які випливають в потреба почувати свою перевагу хоч над ким-небудь, хоч з-за чого-небудь, хоч де-небудь… А в інтернеті за це, як мінімум, ніхто не наб’є морду. Поки сміливі кидають виклик на рингу, тролі люблять руйнувати нервові клітини ні в чому не винних людей, доводячи, що двічі два-це три, або що-небудь інше.

4. Видавати чужі фотографії за свої

Хоча, чесно кажучи, це ще спірне питання, що гірше: усвідомити свою непривабливість і, уникаючи можливого цькування з боку вищезазначених, видавати себе за іншу людину, або вважати себе прегарним(-ою) і забивати стрічку своїми фотками, коли насправді це не так.

5. Публікувати компрометуючі фотографії на друзів

… природно без попередження та попередньої згоди. Підпис поставив, і всі, хто онлайн, дізнаються про те, як ти вчора напився і по-свинськи себе вів.

6. Вивчати сторінки колишніх

Перегортати їх стрічку і вишукувати підтвердження того, що тебе ще пам’ятають і, бажано, навіть страждають за тобою. Є більш запущений варіант – створювати додаткові профайли і спілкуватися з колишнім об’єктом пристрасті від чужого імені, намагаючись з’ясувати пікантні подробиці нового особистого життя. Дуже жалюгідне видовище, якщо чесно.

Читайте також: Твіттер передбачить соціальні катаклізми

7. Просити проголосувати в дебільних конкурсах

Або просити незнайомих людей, попросити друзів проголосувати за тебе. Не потрібно бути екстрасенсом, щоб передбачити реакцію 98% людей, до яких звертаються з подібними проханнями, і тим дивніше, що такі явища тривають з дня у день. Швидше за все, це і є те єдине чудо, на яке залишається сподіватися сучасній людині.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button