Здоров'я

Алкоголь не допомагає позбавитися від неприємних спогадів

За оцінками фахівців, від 60 до 80 відсотків людей використовують алкоголь як ліки від негативних спогадів.

1-16-01-2017-600-400

При вживанні алкоголю негативні спогади стають яскравішими, заявили фахівці Університету Джона Хопкінса. Вчені з’ясували, що алкоголь зміцнює зв’язок між нейронами і мозковим центром страху, пише Dailymail.

Для підтвердження цієї теорії вченим довелося провести досвід над мишами. Використовуючи електричний розряд гризунам виробляли страх, коли ті чули певний звук. Після чого мишей розділили на дві групи. Перша група брала звичайну воду, а друга з вмістом 20% етанолу. На наступний день дослідники повторювали відтворені звуки, щоб перевірити, як будуть реагувати на них гризуни.

З’ясувалося, що ті гризуни, які приймали алкоголь, завмирали в очікуванні удару струму, ніж ті, хто пив звичайну воду. Вся справа в тому, що в синапсах (з’єднаннях між нейронами) у екземплярів, які отримували алкоголь, міститься більше рецепторів. Через те, що ці з’єднання були міцніші, негативні спогади про минулі дні було усунути важче, тому миші перебували в переляканому стані. Потім мишам, які приймають алкоголь, дали лікарський препарат, який блокує рецептори, що дозволило знизити знизити реакцію на звуки на 20%.

Натхнення: medvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button