Здоров'я

Медики розповіли, як до старості зберегти здоров’я

Багато наукових працівників не один раз нагадують про те, що людству варто серйозно задуматися про власний спосіб життя і стан свого тіла.

15b8e8681510852d53ae86199e834a72

За словами фахівців, медики з усього світу з року в рік пропагують здорове харчування і заняття фізичною працею, стверджуючи, що саме ці 2 фактори вважаються запорукою міцного здоров’я та довголіття. Твердження експертів на цей рахунок небезпідставні. Безліч лабораторних і клінічних проектів, реалізованих провідними співробітниками дослідних центрів, довели, що саме спорт і раціональне вживання товарних інгредієнтів сприяє підвищенню ймовірності довголіття.

Читайте також: 

Для підтримання здоров’я на належному рівні зовсім не обов’язково жити в «особливих місцях» або регулярно відвідувати спортзал. На думку науковців, достатньо щодня виконувати кілька фізичних вправ. Однією з таких вважається «крило кажана». Його можна виконувати кожен день по кілька разів. Тривалість процедури займає всього декілька хвилин. Більш простим методом, що дозволяє зміцнити тіло, є ходьба. Що потрібно. Встати в кроці від стіни, зігнути руки, помістити великі пальці в район пахв, притулитися ліктями до стіни. У такому положенні слід залишатися не менше 10-15 секунд, після чого потрібно розслабити м’язи, випрямитися і повторити вправу ще кілька разів.

Фахівці Всесвітньої організації охорони здоров’я настійно рекомендують робити не менше 10 тисяч кроків на день.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button