Земля

Американців атакували отруйні волохаті гусениці

Жителі американського штату Вірджинія поскаржилися на навалу отруйних кошлатих гусениць. Личинка метелика з сімейства мегалопігід може виглядати м’якою і пухнастою, але у людини, яка доторкнулася до неї, викликає хворобливе роздратування на шкірі, запалення і жар.

Як пише Daily Mail, влада штату вже попередили жителів про небезпеку. На сході Вірджинії вже зафіксовано безліч звернень громадян до лікарів. Поки що влада запевняє, що популяція гусениць знаходиться під контролем: її зростання успішно стримують природні вороги цих комах. Але в разі необхідності керівництво штату пообіцяв використовувати інсектициди.

Покриті тонкими волосками гусениці – одні з найбільш отруйних в США. Вони живуть в основному в південних штатах, живуть на деревах – в’язах, дубах і сикомора.

55-річна мешканка міста Ричмонд Кристал Спіндел Гастон розповіла, що при зіткненні з гусеницею їй здалося, ніби її ногу пронизав розпечений ніж.

“Перш ніж я глянула вниз, я на сто відсотків була впевнена, що побачу гострий шматок металу”, – зазначила жінка.

Вона відразу ж звернулася до лікаря, повністю позбутися від наслідків зустрічі з гусеницею їй вдалося за три дні.

Схожий випадок стався у Флориді: там гусениця відправила в лікарню 15-річного юнака.

Експерти радять жителям штатів, де поширена ця комаха, після зіткнення з нею відразу ж промити місце зіткнення, щоб змити волоски, які залишилися на шкірі. Також їх можна прибрати за допомогою липкої стрічки. Тим, у кого є алергія на укуси комах, слід відразу ж звертатися до лікаря.

Натхнення: earth-chronicles.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button