Людина

Американські вчені назвали 10 секретів довголіття

Американські вчені провели опитування, в якому взяли участь люди, які подолали позначку в 100 років. В результаті дослідники назвали 10 секретів довголіття.

Наукові співробітники повідомили, що, згідно зі статистикою, людей, які прожили понад 100 років, в США стає все більше, і їх число до 2050 року може досягти позначки в 1 000 000 осіб. Також фахівці відзначили, що опитані ними люди мають на 60% більше низькі показники депресії, підвищеного кров’яного тиску, серцевих захворювань та інсульту. Серед 10 секретів довголіття опитані вченими люди відзначили перевагу здорового та збалансованого харчування, постійне вивчення чогось нового, регулярні фізичні вправи, наприклад, піша ходьба або плавання.

Також добровольці відзначили відмову від куріння і помірне вживання напоїв, що містять алкоголь. Однією з найважливіших умов вони назвали збереження позитивного настрою, навіть у разі невдачі. Підтримувати постійне спілкування з близькими і рідними людьми теж є секретом довголіття. Також самостійність, збереження уявної активності та наявність друзів відносяться до цього списку. При цьому опитані визнають, що дуже важливо мати «гарні» гени.

Натхнення: dni24.com

Кнопка «Наверх»