Різні цікавинки

Що таке комп’ютерна вишивка

Комп’ютерна вишивка – це сучасна технологія нанесення на одяг зображень, написів і логотипів практично будь-якої складності з використанням голки, нитки і комп’ютерної програми, закладеної в спеціальну машину. Вишивка за допомогою комп’ютерної програми відбувається з досить великою швидкістю в порівнянні з ручною роботою, зберігаючи високу ступінь якості та візуальної привабливості.

12-12-14-foto-550x266-1

Переваги комп’ютерної вишивки незаперечні – це і швидкість вишивки, висока якість, можливість створення будь-якого зображення, що має велику кількість колірних переходів і навіть градієнт. Якість і візуальна привабливість комп’ютерної вишивки настільки відмінна, що нерідко комп’ютерну вишивку називають “татуажем на одязі”. Дійсно, виконання малюнків можна здійснювати будь-якого розміру – від мініатюрних картинок, до вишивки на всю спину.

Як відбувається http://leg-prom.com/?

На перший погляд незрозуміло, як машини можуть здійснити таку тонку роботу. Адже вишивання – це мистецтво, область, в якій творить людина! Як може вишивати комп’ютер?

Справа в тому, що процес створення комп’ютерної вишивки автоматизований ще не повністю. На самому початку свою руку прикладає досвідчений дизайнер. На основі ескізу він розробляє дизайн машинної вишивки. Це спеціальна програма, яку пізніше завантажать у вишивальну машину. У цій програмі прописаний кожен стібок. Мовою машин людина пояснює комп’ютеру найдрібніші дії, які повинні буде виробити вишивальна машина. Це складна робота, що вимагає великої уваги: адже від правильності програми залежить якість вишивки!

Готова програма-дизайн завантажується в вишивальну машину. За її роботою стежить оператор, який правильно розташовує виріб або матеріал, змінює нитки, обробляє вишивку, робить нашивку шевронів.

Переваги комп’ютерної вишивки

Головні переваги вишивки – презентабельний зовнішній вигляд і довговічність. Зображення, нанесене вишивкою, виглядає солідно і красиво, а служить довгі роки. Вишивка не линяє, не вицвітає, не деформується сама і не деформує предмет, на який нанесена. Вона приємна на дотик, радує око яскравими кольорами0 і здатна відтворити навіть дрібні деталі.

Раніше на створення складної вишивки могли піти місяці або навіть роки, ця втомлива і копітка робота забирала і вільний час, і здоров’я майстринь. Вишивка з мистецтва перетворилася на ремесло, а в наш час високих технологій вона знайшла нове життя. На зміну ручній праці прийшла комп’ютерна вишивка. Спеціаліст-дизайнер створює спеціальну програму, в якій прописує всі стежки. За цією програмою вишивальні машини працюють з приголомшливою точністю, відтворюючи заданий малюнок набагато швидше людських рук.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button