Інтернет

Аналітики назвали 10 найпопулярніших додатків року в США

Американська організація Nielsen створила рейтинг популярних додатків на території США, які найактивніше скачують в 2015 році. У список потрапили 10 додатків.

Лідером рейтингу, як і в 2014 році, став Facebook. На даний момент додатком користуються 126 млн. осіб на території США. На другій позиції рейтингу виявився YouTube. Зараз ним користуються майже 100 млн. американців. На третій сходинці розміщена ще одна програма виробництва компанії Цукерберга – Messenger.

Причиною зростання популярності цієї програми стало те, що від основного чату була відокремлена функція клієнта. Відповідно користувачі змогли вести листування в окремому додатку. Далі є ще чотири додатки від корпорації Google Search, Play, Maps і Gmail. На восьмому місці аналітики розмістили Instagram.

Популярність цього додатка поступово зростає, і зараз число його користувачів досягає 55,4 млн. чоловік. Дев’яту позицію в рейтингу по праву займає Apple Music з показником 54,5 млн. скачувань, а десяту сходинку отримало додаток карти Apple з числом користувачів 46,5 млн. На думку аналітиків, жителі США віддають перевагу пристроям на платформі ОС Android.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button