Технології

Вчені розробили метод перетворення екскрементів на нафту

Вчені з Тихоокеанської північно-західної національної лабораторії в США розробили метод перетворення екскрементів на речовину, яка за властивостями нагадує нафту. У майбутньому цей підхід може стати основним способом отримання рідкого палива.

e7f5ded3a467121dd7d6b01a31aeb419
Перетворення здійснюється за допомогою процесу, званого гідротермальним скрапленням. Він імітує умови, які призводять до утворення нафти в природі, наприклад, високий тиск і температура.

Однак, за словами вчених, перетворення займає всього лише кілька хвилин, хоча в природному середовищі на це йшли мільйони років. Відходи, що знаходяться в спеціальній трубці під високим тиском, нагріваються до 650 градусів Цельсія.

В результаті утворюється горюча масляниста рідина. За підрахунками фахівців, одна людина виробляє сировину, кількість якої достатньо для виробництва двох-трьох галонів палива.

У 2013 році корейські інженери вивели штам кишкової палички, який здатний створювати бензин. В березні 2016 року, вчені з Каліфорнійського університету оголосили, що вони хочуть використовувати відходи в якості палива для автомобілів.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button