Всесвіт

Астрономи: Життя на Землю могло прилетіти з інших галактик на астероїдах

Астрономи підтвердили можливість того, що життя на Землю могло прилетіти на астероїдах зі сусідніх галактик. Дослідники не виключають, зірки обмінюються біологічним матеріалом, притягаючи уламки і космічне сміття.

Астрономы: Жизнь на Землю могла прилететь из других галактик на астероидах

Співробітники Гарвард-Смітсонівського центру астрофізики провели дослідження, намагаючись з’ясувати походження життя на Землі. Багато вчених упевнені, все живе на Планеті з’явилося лише завдяки занесеним з глибин космосу часткам. Якщо б вони не прибули з далеких куточків Всесвіту, відповідні умови для розвитку органічного життя не мали б значення.

Тепер у астрономів є докази, які частково підтверджують цю теорію. Мова йде про астероїд Оумуамуа, який нещодавно зійшов у простір Сонячної системи. Вивчивши подорожнього, стало ясно, що він перетнув не тільки Чумацький Шлях, але і інші галактики. Поки точно невідомо, з якої точки саме він прибув. Не виключено, він несе на собі частинки життя, які здатні перенести умови відкритого космосу. Вже встановлено, багато елементів і бактерій здатні вижити в дуже низькій температурі.

Таким чином, науковці підтвердили, зірки мільярди років між собою поширюють різний матеріал, який є «цеглою життя». При цьому, світила води Альфа Центавра можуть затягувати своєю силою тяжіння об’єкти, зіставні з Землю.

Кнопка «Наверх»