Всесвіт

Вчені знайшли найбільш схожу на Землю планету

Більшість об’єктів Сонячної системи – сірі і посушливі місця, але вченим вдалося знайти планету, найбільш схожу на Землю. Насправді це навіть не планета, а супутник Сатурна — Титан.

Сучасний кінематограф сформував у людей уявлення про неймовірні космічні світи з достатком життя і рослинності. Однак на практиці більшість космічних тіл сірі і мляві. В Сонячній системі тільки Земля може похвалитися гарними пейзажами і блакитними океанами.

Завдяки сучасним технологіям і апарату «Вояджер» вченим вдалося отримати якісні знімки з віддалених планет Сонячної системи. Як виявилося, Земля – не єдиний об’єкт з унікальною атмосферою. Мова піде про Титан – супутника Сатурна. Незважаючи на свій статус, небесне тіло має дуже великі розміри, які можна прирівняти до планетарних.

На Титані є атмосфера і океани, а також засніжені гори. Однак існує невеликий нюанс. Вся рідина на супутнику – це рідкий природний газ. Річ у тім, що Титан перебуває на величезній відстані від Сонця, тому температура на супутнику мінус 180 градусів за Цельсієм. В таких умовах природний газ може існувати тільки в рідкому стані. Незважаючи на це, супутник Сатурна прекрасний. А також на ньому перебуває найбільша кількість важливих природних ресурсів.

Можливо, колись супутник стане якоїсь станцією заправки для людей. Однак станеться це нескоро, оскільки клімат Титану неприязний до жителів інших планет.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button