Головна / Всесвіт / Вчені знайшли найбільш схожу на Землю планету

Вчені знайшли найбільш схожу на Землю планету

Більшість об’єктів Сонячної системи — сірі і посушливі місця, але вченим вдалося знайти планету, найбільш схожу на Землю. Насправді це навіть не планета, а супутник Сатурна — Титан.

Сучасний кінематограф сформував у людей уявлення про неймовірні космічні світи з достатком життя і рослинності. Однак на практиці більшість космічних тіл сірі і мляві. В Сонячній системі тільки Земля може похвалитися гарними пейзажами і блакитними океанами.

Завдяки сучасним технологіям і апарату «Вояджер» вченим вдалося отримати якісні знімки з віддалених планет Сонячної системи. Як виявилося, Земля — не єдиний об’єкт з унікальною атмосферою. Мова піде про Титан – супутника Сатурна. Незважаючи на свій статус, небесне тіло має дуже великі розміри, які можна прирівняти до планетарних.

На Титані є атмосфера і океани, а також засніжені гори. Однак існує невеликий нюанс. Вся рідина на супутнику — це рідкий природний газ. Річ у тім, що Титан перебуває на величезній відстані від Сонця, тому температура на супутнику мінус 180 градусів за Цельсієм. В таких умовах природний газ може існувати тільки в рідкому стані. Незважаючи на це, супутник Сатурна прекрасний. А також на ньому перебуває найбільша кількість важливих природних ресурсів.

Можливо, колись супутник стане якоїсь станцією заправки для людей. Однак станеться це нескоро, оскільки клімат Титану неприязний до жителів інших планет.