Екологія

Багатофункціональний фільтр для очищення води

Останнім часом все більше виробників при створенні пристроїв і ґаджетів звертають увагу в бік багатофункціональності та уніфікації. Так з’являються пристосування, здатні робити самі незвичайні речі, крім основного призначення.

Одним з останніх таких винаходів стала розробка ?KO Odyssey.

Oko-Odyssey2-537x387_500

Новинка являє собою мобільний фільтр для води, але не простий. Крім основної функції (фільтрація води), пристрій володіє ще шістьма можливостями, які практично не пов’язані з водою.

Читайте також: Фільтр для очищення води з наночастинок срібла

Перші дві функції, про які піде мова, все-таки мають відношення до води, а точніше, до її очищення. Перший ступінь – вугільна очистка. Вона необхідна для обробки звичайної хлорованої води з-під крана. Вугілля прибирає запах хлору і робить рідину м’якою, приємною на смак і, найважливіше, чистою. Другий ступінь – вплив ультрафіолетової лампи. ?KO Odyssey здатний за декілька хвилин в прямому сенсі слова спалити всі небезпечні бактерії, які можуть завдати людині шкоду, потрапивши в травну систему. Такого роду очищення підійде найкраще для тих регіонів, де немає довіри до води або її доводиться брати в неперевірених місцях. Найбільшого поширення ця лампа може отримати у мандрівників.

Читайте також: Душ із замкнутим водообігом заощадить багато води і грошей

А от серед додаткових можливостей ?KO Odyssey – ще більше цікавого. Перше, що кидається в очі – це кришка. Вона відкручується і перетворюється на чашку на 230 мл. Обсяг самого фільтра – 650 мл. Він також може виконати функцію похідної фляги, що є другою додатковою опцією. Нижня частина ?KO Odyssey являє собою окрему герметичну ємність – пенал, в якому зручно зберігати різну дрібницю. І, нарешті, нижня кришка фільтра: вона виконує роль двостороннього ліхтарика. Його особливість у тому, що він здатний світити не тільки вперед, освітлюючи дорогу, але і всередину. Це робить фільтр непоганою переносною лампою.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments