Людина

Вчені розкрили секрет безсмертя

Вчені представили увазі унікальну технологію, яка дозволить запускати процес самовідновлення клітин, що говорить про розкриття секрету безсмертя. Таким чином, стає можливим продовження життєвого циклу сучасної людини до 150 років.

Учёные раскрыли секрет бессмертия

Вченим з каліфорнійського університету вдалося з’ясувати, що при використанні деяких інструментів для редагування геному CRISPR-Cas9 стає можливим запуск самовідновлення клітин ДНК. Проводилися дослідження, як правило, на гризунах, у яких вдалося відновити активність міозинів, що грають роль «тимчасових містків» між пошкодженими клітинами ДНК.

За словами генетиків, саме білок міозин виконує в ланцюжку ДНК таку важливу функцію швидкої допомоги, він оперативним чином відновлює нитки дезоксирибонуклеїнової кислоти. Це говорить про можливість успішного лікування навіть найскладніших інфекційних, вірусних і запальних захворювань при одночасному застосуванні сучасної профільної терапії.

Також уточнюється, що саме пошкодження ДНК дозволяють вірусам та інфекціям проникати глибоко в структуру, змінюючи їх. При застосуванні ж унікальної технології про це можна забути. Окрім того, організм отримає потужний імунітет до багатьох хвороб, що може продовжити цикл життя сучасної людини до 150 років.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button