Людина

Названі 7 хвороб, які можна визначити по запаху з рота

Галітоз є поширеним симптомом карієсу та інших хвороб зубів. Медики кажуть, що існують ще 7 хвороб, які можна визначити по запаху з рота.

Порушення в організмі супроводжуються певними біохімічними процесами, які змінюють запах з рота. Нові дані показують, що безліч хвороб супроводжує подібний феномен, серед яких виділяються сім недуг. Приміром, 84% вагітних жінок в дослідженні були продіагностовані з гіпертонією завдяки вивченню незвичайного аромату. А ось ізраїльські вчені змогли визначити рак легенів по поганому диханню в 90%. Менш поширеними були способи підтвердження ниркової і печінкової недостатності при наявності запаху аміаку.

Всім відомим симптомом карієсу є відразливий сморід з порожнини рота. Виявилося, що це явище супроводжує і запалення ясен, оскільки виходить від сірководню. А ось «фруктові» запахи можуть вказувати на розвиток цукрового діабету, оскільки при дефіциті інсуліну організм починає спалювати власний жир. Менш фізіологічними є аромати при шизофренії та інших психічних недуг. Це виникає не із-за змін в тілі, а відмову хворих стежити за гігієною рота. Рекомендується звернутися до фахівців у випадку появи неприємного подиху, що може запобігти ускладнення прихованої хвороби.

Натхнення: dni24.com

Кнопка «Наверх»
Закрыть