Людина

З покоління в покоління люди стають розумнішими

Британськими вченими з Королівського коледжу проведено ряд досліджень, в результаті яких їм вдалося з’ясувати, що інтелект людини через кожні 10 років поліпшується. Щоб отримати такі результати, фахівцями були оброблені відомості понад 200 тисяч чоловіків і жінок, що живуть на території Європи і США про зростання розумових здібностей людини за останні 64 роки.

1-10-03-2015-600-411

Групою вчених з Королівського коледжу Великобританії оприлюднено результати своїх багаторічних досліджень, які були присвячені з’ясуванню розвитку розумового коефіцієнта всіх жителів Землі. Проаналізувавши відповідні дані, фахівці визначили, що через 10 років з’являється нове покоління людей, які володіють більш високим рівнем IQ.

Читайте також: 9 несподіваних ознак, що ваш інтелект вище середнього

Як стверджує співробітник Університету Отаго Джеймс Флінн, якщо щорічно тести на інтелект стають більш складними, то їх результати залишаються, майже без змін. На думку вчених, факторами, які впливають на інтелект населення Землі, є поліпшення якості продуктів і медобслуговування, підвищення освіти і загальнодоступність IQ-тестів, зменшення розміру сімей, оскільки в такому випадку батьки зможуть більше уваги приділяти одній дитині.

Натхнення: megamedportal.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button