Людина

Бактерії в кишечнику можуть бути винні у поганому поводженні дітей

Якщо ваша дитина веде себе погано, у цьому можуть бути винні бактерії, що мешкають в її кишечнику. Велика кількість і різноманітність деяких видів бактерій можуть вплинути на поведінку дитини, особливо серед хлопчиків, говорять американські вчені з Університету Огайо.

ff06da6449b0f94665cf1f5e1f35efc1

Вони вивчали склад мікрофлори кишечнику у 77 дітей в віці від 18 до 27 місяців і виявили, що діти, які мають більше генетично різноманітних видів бактерій, частіше схильні до поведінки, пов’язаної з позитивним настроєм, цікавістю, товариськістю і імпульсивністю. За словами фахівців, бактерії в кишечнику також можуть бути пов’язані з такими хронічними захворюваннями, як ожиріння, астма та алергія. Також існує значна кількість доказів того, що кишкові бактерії взаємодіють з гормонами стресу.

Читайте також: 

Отримані результати, в підсумку, можуть допомогти визначити можливості для запобігання хронічних проблем зі здоров’ям, відзначають фахівці. «Безумовно, існує зв’язок між бактеріями в кишечнику і головним мозком, але поки ми не можемо точно визначити його характер,– говорить лікар Майкл Бейлі. – Може бути, діти, які більш комунікабельні і товариські, мають менше гормонів стресу, що впливають на їх кишечник, ніж сором’язливі діти. Або, можливо, бактерії в їх кишечнику допомагають пом’якшити виробництво гормонів стресу, коли дитина стикається з чимось новим. Також це може бути поєднання того й іншого».

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button