Технології

Для отримання електроенергії будуть використовувати океанічні течії

Японська організація New Energy and Industrial Technology Development Organization (NEDO) разом з компаніями Toshiba і IHI розробляють нову програму з використання енергії течій океану.

1-26-01-2015-600-337

Підводні генератори будуть розміщені в тих місцях, де проходить течія Куросіо (Японія) – одна з найпотужніших океанічних течій світу. Її швидкість становить від 1 до 6 км / год.

Потужність потоку води, що має швидкість 20 км / год можна порівняти з потужністю вітру, що дме зі швидкістю 180 км / год: вся справа в щільності середовища. Технічні деталі поки не відомі, але фахівці компанії Toshiba повідомили про те, що «повітряні змії» будуть зібрані з двох турбін, що обертаються в різні боки. Їх зафіксують на дні і запустять парити за течією. Будівництвом корпусів турбін буде займатися компанія IHI, а завданням Toshiba є монтаж електричної частини обладнання.

Читайте також: Енергія зірок: що таке термоядерний реактор і чи створимо ми його

Варто відзначити, що енергія підводних течій поки залишається концептом. За планами розробників, дослідження можливостей нових генераторів енергії триватиме до 2017 року.

Натхнення: greenevolution.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button