Людина

Безлад у кімнаті може впливати на якість сну

Багато людей прагнуть підтримувати в своїй спальні чистоту і порядок, але деякі люди мають у своїх спальнях справжній хаос з горами дрібничок, одягу і старих книг. Американські психологи з Університету Святого Лаврентія в Нью-Йорку попереджають, що безлад в спальні може несприятливо позначитися на якості сну, збільшити стрес і загострити психічні захворювання.

dbcf5aea2aaa2db42933bed8d04803d1

Було встановлено, що люди, які влаштовують безлад у своїй спальні, більш схильні мати проблеми зі сном, ніж їх охайні колеги. Цей безлад, більшою мірою, пов’язаний з манією накопичення, коли люди прагнуть у будь-якому випадку зберегти речі і предмети, що багато хто визнав би марним, і не хочуть розпрощатися зі своїм майном. Це приводить до неохайності і порушує здатність правильно використовувати свій життєвий простір.

У дослідженні 83 людини відповіли на питання про звичку підтримувати порядок у спальні і якості сну. Ці люди були розглянуті на наявність розладу накопичення на основі їх відношення до безладу в кімнаті. Також були розглянуті 198 осіб, що мали нульовий ризик розвитку розладу накопичення. Фахівці виявили, що люди, які схильні до розладу накопичення і влаштовують заворушення в своїх спальнях, частіше повідомляли про проблеми зі сном. Було встановлено, що ці люди витрачали більше часу на те, щоб заснути, і частіше страждали від втоми в денний час. У свою чергу, недолік сну збільшував стрес і депресію, а також міг уповільнювати швидкість мислення.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button