Людина

Бідність призводить до передчасного старіння

Фахівці з Університету Майамі з’ясували, що стійкі фінансові труднощі на початку життя можуть спонукати молодих людей до передчасного старіння. Про це повідомило видання New Kerala.

За словами вчених, економічні складнощі є одним із шляхів розвитку когнітивних проблем старіння і важливим фактором, що провокує передчасне старіння у представників фінансово неблагополучних груп населення. Сам ефект є довгостроковими, тому ті, хто мав проблеми з грошима ще в дитинстві або юності, можуть зіткнутися з вищезазначеними відхиленнями вже в досить зрілому віці.

Читайте також: 

У ході дослідження команда експертів проаналізувала інформацію про доходи 3 400 громадян США віком від 18 до 30 років. Всіх учасників розділили на чотири групи: тих, які ніколи не відчували нестачі в коштах, далі – менше третини життя провели у злиднях, і тих, які більшу частину життя стикалися з економічними труднощами і 99-100% часу прожили з низьким рівнем доходу. Пізніше фахівці оцінили здоров’я піддослідних і з’ясували, що учасники четвертої групи почали старіти раніше інших добровольців.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button