Людина

Безсоння викликає алкогольне спяніння

Кожні п’ять годин неспання можна співвіднести з ефектом одного алкогольного напою, з точки зору того, як працює мозок, передає Voxy. Виходить, якщо людина перебуває в стані неспання вже 20 годин, то вона не може повноцінно функціонувати, як і людина, що перевищила встановлену допустиму дозу алкоголю, при якій можна сідати за кермо.

bezsonica_450

Так що, водити після безсонної ночі категорично заборонено. Через брак сну в організмі підвищується концентрація стресового гормону кортизолу. Трохи падає температура тіла, і імунітет перестає працювати в повну силу. А ось мозок в такій ситуації діє так само, як і при алкогольному сп’янінні.

Читайте також: Ґаджети основна причина безсоння 

З точки зору виконання завдання на зорово-моторну координацію, кожна година неспання відповідає додатковій концентрації спиртного в крові, рівний 0,004 %. Виходить, людина, що спала менше п’яти годин, має порушену координацію.

Найчастіше з даною проблемою стикаються молоді люди, так як вони погано переживають брак сну. Потім, згідно зі статистикою, серед цієї вікової групи нерідкі випадки розладів сну. І кількість людей з даним типом проблем постійно збільшується.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button