Здоров'я

Більшість людей важко переносять зиму

Більшість людей погано переносять зимові місяці. Про це говорять результати опитування, проведеного міжнародною компанією D Light, яка займається питаннями електрозабезпечення.

Більшість людей важко переносять зиму

В опитуванні взяли участь 2000 дорослих працюючих людей, яких попросили розповісти, як зима впливає на їх повсякденне життя. Близько 20 % учасників опитування розповіли, що взимку в робочі дні не мають можливості потрапити на вулицю в світлий час доби. Тобто, вони йдуть на роботу, коли ще темно, а повертаються – коли вже темно. З нестачею сонячного світла вони пов’язують поганий настрій і самопочуття. 13 % респондентів зізналися, що взимку роблять більше помилок на роботі, оскільки відчувають себе втомленими, і їм холодно. 85 % опитаних повідомили, що взимку у них частіше буває поганий настрій, а 60 % пожартували, що взагалі не проти впасти в зимову сплячку.

Серед найпоширеніших причин поганого настрою взимку – застуди, нестача світла, холодні ноги, проблеми з шкірою через холод і проблеми з замерзлим автомобілем.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button