Здоров'я

Експерти назвали 5 рецептів народної медицини, про які краще забути

Народна медицина використовує у боротьбі з хворобами альтернативні методи, які передаються з покоління в покоління. Експерти перерахували 5 рецептів народної медицини, про які краще забути, щоб не завдати більшої шкоди організму.

Заведено вважати, що сода — прекрасний засіб від печії. Після прийому розчину соди больові відчуття і рівень кислоти в шлунку і правда знижується. Але потім кислота виробляється знову і вже у великих кількостях. Сода роз’їдає стінки шлунка, і вони запалюються. Тимчасове полегшення симптомів цього не варто.

Більшість людей досі помилково вважає, що гас допомагає позбавитися від лупи, а через місяць такої «терапії» волосся стане блискучим. Деякі пацієнти позбувалися за допомогою такого «лікування» не тільки від лупи, але навіть втрачали волосся.

Ще один популярний рецепт народної медицини, який ні в якому разі не можна використовувати — це закапування безпосередньо в ніс свіжовичавленого соку ріпчастої цибулі при нежиті. Багато вірять, що це допомагає і мікроби швидко зникають, але сік цибулі здатний викликати опіки і запалення слизової оболонки носа, а іноді призводить до носової кровотечі.


Розчин йоду ефективний при болях в горлі, вважають любителі народної медицини. Вони глибоко помиляються, оскільки йод у великих дозах порушує функцію щитовидної залози, а його спиртовий розчин може серйозно пошкодити слизову оболонку горла.

Багато рекомендують при опіках застосовувати олію, вірячи, що саме воно може швидко загоїти обпалені ділянки шкіри. Так робити не слід, адже масляниста речовина проникає в шкірні покриви набагато глибше і вражає тканини більше, ніж опік.


Фахівці рекомендують бути обережними у виборі методів народної медицини, вивчивши їх на предмет безпеки. Кращий варіант у боротьбі з хворобами — допомога досвідченого лікаря.

Кнопка «Наверх»
Закрыть