Технології

Японці використовували віртуальних коропів для дотримання соціальної дистанції (відео)

Сучасні технології та древні символи об'єднали в Японії, щоб нагадувати людям про соціальну дистанцію.

Щоб люди не наближалися один до одного дуже близько, задіють сучасні технічні рішення.

NHK

Світ зіткнувся з другою хвилею пандемії коронавірусу і поки не знайдено ефективних засобів для захисту і лікування від COVID-19, медики по всьому світу закликають дотримуватися простих засобів профілактики – користуватися медичними масками, рукавичками та тримати соціальну дистанцію.

Під соціальною дистанцією мається на увазі відстань від інших людей не менше метра-півтора, а краще навіть близько 2 метрів. При цьому далеко не всі дотримуються цього правила, а навіть ті, хто готовий і хоче триматися якомога далі від оточуючих, часто не здатні собі уявити, якою має бути ця відстань.

Розв’язати цю проблему взялися японські інженери, причому з властивим цій нації підходом – фахівці Hitachi об’єднали у своїй розробці інноваційні технології та культурні традиції Японії, задіявши віртуальних коропів.

Система Hitachi за допомогою датчиків розпізнає наявність людей в приміщенні і визначає їх кількість, а потім бере кожну людини як центр кола, проектуючись на поверхню навколо відвідувачів. В результаті навколо людей утворюються віртуальні 2-метрові кола, які дозволяють дотримуватися соціальну дистанцію.

У кожному з таких кіл «плавають» коропи які, коли люди виявляються занадто близько один до одного і їх кола перетинаються, риби розбігаються. У Hitachi відзначили, що таке рішення буде нагадувати про необхідність дотримання дистанції не тільки дорослим людям, а й дітям, які ще не вміють читати, і іноземцям, які не знають японської мови.

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button