Здоров'я

7 продуктів, які покращують стан печінки з ожирінням

Печінка з ожирінням неалкогольної природи (НАЖХП) загрожує людині небезпечними для життя наслідками, – але існують, окрім лікування, продукти, що поліпшують стан органу з даною проблемою.


Неалкогольна жирова хвороба печінки є серйозною проблемою сучасних людей: її розвиток тісно пов’язаний з нездоровим способом життя, малорухомістю і переїданням. Якщо не намагатися виправити це, в печінці можуть утворюватися рубці, сприяючи розвитку фіброзу, цирозу.

Щоб поліпшити стан печінки з ожирінням, запобігти несприятливим ускладненням, потрібно додати в раціон правильні продукти, інформує The Health Site.

Овочі. Запобігти накопиченню жиру в печінці допомагає регулярне споживання броколі, шпинату, брюссельської капусти.

Авокадо. Продукт містить хімічні речовини, які можуть уповільнити пошкодження печінки.

Жирна риба. Стан органу покращують сардини, тунець, форель, сьомга. Ці продукти є багатим джерелом корисних омега-3 жирних кислот, які зменшують ступінь жирового гепатозу.

Овес. В експериментах з тваринами екстракт з насіння вівса поліпшував ліпідний обмін і відновлював нормальне функціонування печінки при індукованій гіперліпідемії (високий рівень жирів у крові). Цей стан сприяє тому, що в печінці починається небезпечне накопичення жиру.

Молочні продукти. Забезпечують організм сироватковим білком, який може захистити печінку з початком ожирінням від подальшого пошкодження.

Волоські горіхи. Дослідження показали, що люди з жировою хворобою печінки, щодня з’їдають жменю цих горіхів, поліпшили показники функції органу.

Кава. Продукт знижує частоту розвитку жирової хвороби печінки, перешкоджає розвитку фіброзу.

Натхнення: www.medikforum.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button