Технології

Браслет підкаже, наскільки ми старі

Деякі футуристи, такі як Рей Курцвейл (Ray Kurzweil), вірять, що дуже скоро люди зможуть жити вічно. Але все це тільки здогади і мрії, і поки ми ще не вигадали еліксир безсмертя, то треба дбати про здоров’я. І був створений девайс, який, як обіцяють творці, може повідомляти, наскільки ми здорові, і чи багато нам часу ще залишилося.

Вчені з Ланкастерського університету заявляють, що їх «Ендотелієметр» може стати термометром 21 століття. Пристрій у вигляді браслета вимірює активність в одношаровому пласті клітин, відомому як ендотелій. Ендотелій покриває кровоносні судини в нашому організмі. Справа в тому, що активність ендотелію знижується з віком, і тому, вчені вважають, що таким чином можна визначити приблизний термін життя людини.

Одна з розробників браслета, професор Анета Стефановський (Aneta Stefanovska), повідомила, що функція ендотелію знижується з віком, і такі хвороби як серцева недостатність і гіпертонія пов’язані з дисфункцією ендотелію. Таким чином, можна стежити за активністю цього пласта, щоб запобігт хворобам, або принаймні спробувати зробити це.

Зображення зверху – це ранній прототип, і тому не факт, що кінцева версія Ендотеліеметра буде виглядати саме так.

Натхнення: www.gizmonews.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button