Технології

Перша ферма в США, де замість людей працюють роботи

Перша в Америці ферма, де працюватимуть лише роботи, була відкрита в надії компенсувати недолік робочої сили, щоб виробляти більше врожаю.

За підрахунками Iron Ox, ферма зможе виробляти в 30 разів більше продукції, ніж звичайні ферми. Індустрія зараз переживає великі проблеми, що стало причиною залучення в минулому році 10 млрд дол. інвестицій, що на 29% більше, ніж в 2016.

На фермі працюють два види роботів. Перші піднімають і штовхають контейнери по всій території. Другий вид — «робот-рука», машина, яка висаджує і пересаджує рослини, при цьому не завдаючи їм шкоди. Також на цю «руку» встановлено 4 сенсора і дві камери, які дозволяють стежити за станом рослин.

На розробку технології такого рівня точності у Iron Ox пішли роки. Обидва робота збирають дані, які аналізуються the Brain, хмарним, яке повідомляє їм, коли потрібно діяти. «Кожен робот знає, як треба робити роботу, але не коли», — каже Брендон Олександр, співзасновник і генеральний директор компанії.

Якщо роботи доведуть свою надійність і стабільність, то їх чекає швидке повсюдне прийняття, так як фермери зараз знаходяться в пошуку технологічних рішень.

На ідею Олександра надихнув його дідусь, який постійно скаржився на брак робочої сили, мінливість погоди і великі відстані для переміщення продукції.

Watch robots grow food without any farmers from CNBC.

Олександр висловлює свою впевненість у тому, що його проект буде надзвичайно успішним, враховуючи всі складнощі, з якими стикається сільськогосподарський сектор сьогодні. На йому думку, потрібні серйозні зміни, а не ті заходи, які підвищать продуктивність всього на 5-10 %.

Iron Ox планує продавати свою продукцію деяким ресторанам і продуктовим магазинам в районі Сан-Франциско вже в цьому році і розширити свою географію в наступному. Також у планах компанії відкриття декількох нових ферм.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments