Здоров'я

Часник може ефективно боротися з раком мозку

Японські вчені після серії експериментів на лабораторних гризунах змогли довести, що часник може боротися з онкологією. Речовини, що містяться в ньому вбивають клітини, які потенційно можуть перетворитися в ракові. Це може стати новим словом у лікуванні онкології мозку.

e82a985e76627ceea54792d8eef3f7d2

Відомо, що часник є не тільки природним антибіотиком. Його компоненти використовуються для виробництва ліків від різних хвороб. У тому числі він може знаходити і знищувати клітини головного мозку, які з плином часу можуть викликати онкологію.

[ads2] Японські вчені відібрали мишей, у яких розвивався рак головного мозку. Протягом року їм додавали в корм часник. По закінченню цього терміну гризуни були знову обстежені. Виявилося, що кількість злоякісних клітин істотно знизилося.

Читайте також: 

Додатково дослідження дозволило виявити речовини, що містяться в часнику, які поліпшили стан мишей. При їх впливі видозмінені клітини мозку виснажуються, займаючись свого роду «самопоїданням». Дефіцит поживних речовин призводить до того, що вони незабаром гинуть.

Це є ще одним поясненням того, що часник у багатьох народів наділяється містичними властивостями. Більшість народних повір’їв і навіть старовинних медичних книг говорять про те, що вживаючи часник регулярно можна прожити довго і щасливо. І сучасні дослідження лише підтверджують цю давню істину.

Натхнення: www.megamedportal.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button