Технології

Частка Android-смартфонів досягла 79%

Смартфони, які працюють на операційній системі Android, швидко завоювали лідируючі позиції на світовому ринку, але, здається, нарешті стрімке зростання почало потроху спадати. Компанія Strategy Analytics заявила, що до кінця 2013 року частка Android -смартфонів досягла майже 79 %. І хоча це дійсно величезний і домінуючий показник, особливо в порівнянні з 69 % в 2012 році, але в той же час це самий повільний річний темп зростання Android з моменту анонсу системи. Як відзначають аналітики, Google зіткнувся з перенасиченням ринку, на якому залишилося не так багато нових клієнтів.

Частка Android-смартфонів досягла 79%

Apple продала в 2013 більше смартфонів, ніж роком раніше, але навіть це не допомогло компанії збільшити або хоча б залишити попередній показник. До кінця 2013 року частка Apple на ринку смартфонів склала 15,5% в порівнянні з 22% в 2012.

Частка Windows Phone зросла з 2,7% до 3,6%, хоча це досі мало, щоб повноцінно конкурувати з Google або Apple. Частка інших платформ, таких як BlackBerry, Symbian і інших, зменшилася з 9,1% в 2012 році до 2% до кінця 2013 року.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button