Земля

Через зміни клімату хмари зміщуються до полюсів

Вчені з Інституту Океанографії Скріппса розташованого в Каліфорнії встановили, що продукти конденсації водяної пари під впливом кліматичних змін віддаляються від земної поверхні і йдуть ближче до полюсів планети. Подібні процеси здатні завдати значної шкоди всьому живому на Землі.

e2b12dae24d5ad9ae36fb38e4828e9d2
В результаті проведених досліджень, було встановлено, що причина цих аномальних змін полягає у викидах парникових газів. У разі відсутності позитивних змін у кліматі нашої планети подібні процеси будуть продовжуватися і посилюватися.


Звернути ці зміни швидко й без участі людини, можуть масові виверження вулканів, що в підсумку призведе до поступового охолодження поверхні Землі. Адже саме підвищення температури призводить до того, що маси водяної пари зміщуються до полюсів.

Хмари виконують функцію щита нашої планети. Цей хмарний щит відбиває сонячну радіацію, яка знищила все живе не будь у нас такого захисту. Але тепер цей захист зникає і ми скоро залишимося з космічною радіацією один на один. Кліматологи вже розглядають перспективи штучного створення хмар, які візьмуть на себе роль тимчасового щита і загальмують темпи глобального потепління.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button