Людина

Червоний – це дійсно колір пристрасті

Дізнатися, чи перебуває жінка в даний момент в пошуку, дуже просто. Досить подивитися, у що вона одягнена. Все більша кількість досліджень виявляють, що жінка подає сигнал про роботу свого організму за допомогою червоного кольору. Вона носить цей колір одягу, коли бажає познайомитися з чоловіком. Вчені виявили, що жінки, як правило, одягнені в червоні або рожеві кольори одягу в період овуляції, раз на місяць, коли вони перебувають на піку своєї плодючості. Це робиться з метою привернути увагу потенційного партнера.

Поки що не до кінця зрозуміло, чому вибір падає саме на червоний, але є кілька гіпотез, які можуть відкрити завісу таємниці. Деякі запевняють, що червоний – це колір рум’янцю на щоках після ночі кохання. І чоловічий мозок реагує на цей колір на примітивному інстинктивному рівні. Вчені з Університету Рочестера запевняють, що тільки недавно стали прискіпливіше вивчати взаємозв’язок кольору і поведінки людини експерти багатьох спеціальностей. Багато було відомо про фізику кольору і фізіології кольору. Але дуже мало про психологію кольору.

Цікаво, але колір надає особливий вплив на поведінку людини, причому на несвідомому рівні. Дослідники з університету британської Колумбії в Канаді опитали 124 жінки про переваги кольорів в одязі в різні дні менструального циклу. Вони виявили, що жінки, котрі піддаються найбільшому ризику завагітніти, з більшою ймовірністю носили червоний або рожевий колір одягу. Ті, хто носили такий колір, мали втричі більше ймовірності овуляції, ніж ті, хто носив інші кольори.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button