Людина

Чому пасажирам літаків не видають парашути?

Всі знають, що згідно зі статистикою, літак є одним з найбезпечніших видів транспорту. Однак, коли літак падає, кількість жертв завжди величезна. Багато людей починають задаватися питанням, от якби був парашут то жертв було б набагато менше і у людей був би шанс врятуватися.

03-11-15-foto-600x450-1

Взагалі звичайно стверджується, що парашут – це не вихід, і ось чому:

1. Парашут навіть у складеному вигляді займає багато місця. Хтось, може, і погодиться відправитися в політ без багажу взамін на те, що йому нададуть парашут, але чи багато таких набереться? ..

2. Припустимо, парашути є, але що в даному випадку робити літнім людям і вагітним жінкам, які навряд чи зможуть здійснити стрибок?

3. Літак летить на висоті десь 10-11 км над землею і якщо ви спробуєте вистрибнути з парашутом, то просто не зможете дихати.

4. Швидкість, з якої летить літак, дорівнює десь 800-900 км / год, так що при спробі вистрибнути ви можете бути просто розмазані.

5. Знаєте, скільки коштують парашути? Від 1000 у.о., тому це вельми дороге задоволення.

6. Звичайно, якщо літак почне падати, паніки уникнути не вдасться. Уявіть, в якому стані будуть люди, чи зможете ви тверезо мислити і скористатися парашутом в такій ситуації?

7. Навряд чи людина зможе правильно надіти парашут, який вперше бачить. Тобто потрібно ще й заздалегідь навчитися це робити. І якщо ви вже вирішили летіти з парашутом, доведеться летіти в ньому всю дорогу.

8. Ну і, врешті-решт, щоб стрибати, потрібно володіти великою хоробрістю. Багато зволіють сподіваючись до останнього замість того, щоб зробити крок в безодню.

Так що, якщо парашут і буде в літаку, він нікого не врятує.

 


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button