Людина

Секс спалює калорії краще від прогулянок

Секс спалює калорії краще від прогулянокДослідники з Канади стверджують, що людям, які хочуть позбутися від зайвих кілограмів, слід перестати витрачати час на прогулянки, і почати частіше займатися сексом.

Канадські дослідники наголошують, що виявили, скільки калорій в середньому спалюють люди, що займаються сексом. Вони кажуть, що у молодих людей під час близькості в середньому за хвилину згорає 3,6 калорій (4,2 калорії у представників чоловічої статі і 3,1 калорій у жінок).

При середній тривалості статевого акту в 24,7 хвилин, чоловіки спалюють близько 104 калорій, жінки – 69. Звідси випливає, що в якості засобу для боротьби із зайвою вагою секс набагато ефективніший від ходьби, проте не такий гарний, як біг підтюпцем.

Дослідники з Університету Квебека в Монреалі вивчили 21 гетеросексуальних пар у віці від 18 до 35 років. Протягом чотирьох періодів романтичної близькості у себе вдома пари носили пов’язку SenseWear, яка відстежувала витрати їх енергії. Вони також відповіли на запитання про те, наскільки втомленими вони відчували себе після цього, і скільки зусиль витратили. Крім того їх просили оцінити рівень насолоди.

Учасники були також піддані попередньому тестуванню, в ході якого вони провели годину на біговій доріжці, що дало можливість дослідникам виміряти, скільки калорій вони спалили при фізичному навантаженні, а потім порівняти свідчення з даними, отриманими пов’язкою, яку випробовувані носили під час сексу.

Під час бігу на доріжці чоловіки, наприклад, спалювали 9,2 калорій на хвилину, тоді як у спальні – 4,2. У жінок цей показник знизився до 7,1 калорій під час пробіжки, повідомляє британський таблоїд Mail Online.

У той час як отримані в результаті дослідження цифри не порівняти з кількістю калорій, що спалюються марафонцами, вони краще результатів попередніх досліджень .

Девід Еллісон, біостатистик з Університету штату Алабама в Бірмінгемі, виявив, що в середньому людина спалює всього 21 калорію під час статевого акту. Він також дослідив, що його тривалість в середньому становить шість хвилин, і енергії при цьому витрачається приблизно стільки ж, скільки під час ходьби.

Натхнення: fedpost.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button