Людина

Вчені назвали ідеальний час для початку робочого дня

Група американських вчених після проведення дослідження прийшла до висновку, що якщо відкласти початок робочого дня на одну годину, то це може сприятливо вплинути на працездатність працівників.

14-12-14-foto-600x400-1

В рамках дослідження вченими з Університету Пенсільванії був проведений повний аналіз графіка роботи близько 120 тисяч американців, що займаються різною діяльністю. Разом з тим дослідниками були враховані години роботи і сну учасників експерименту.

Під час дослідження вчені зробили висновок, що у людей, які починають робочий день раніше, приблизно о 6 ранку, працездатність набагато менша, ніж працівники, які починають працювати не раніше 10 ранку.

[ads2] На думку вчених, подібні тенденції обумовлені тривалістю сну добровольців. Так випробовувані, які починали працювати в 6 ранку, сплять близько 6 годин на добу, тоді як співробітники, що розпочинали «пізно» працювати сплять близько 7,5 годин на добу.

Читайте також: Найкраща робота в світі

Фахівці впевнені, що нормальна тривалість сну для дорослої людини, яка ходить на роботу, повинна становити 8 годин на добу. Вчені помітили, що такий режим відпочинку і роботи, сприяє хорошому самопочуттю і настрою співробітників, а також поліпшення їх працездатності.

Також вченими було відмічено, що при кожній годині затримки виходу на роботу, на сон виділяється на 20 хвилин більше.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button