Головна / Людина / Чому жінки потіють ночами?

Чому жінки потіють ночами?

Одна з найчастіших скарг у жінок старше 45 – нічний піт. Якщо ви спите в задушливій кімнаті під трьома ковдрами, то проблема зрозуміла. Але що якщо ви прокидаєтеся мокра наскрізь і не розумієте чому. Щоб зрозуміти, що з вами відбувається, необхідно звернутися до лікаря і обговорити з ним ці 7 причин.

1. Менопауза. Припливи – це частий супутник менопаузи і найбільш часта причина нічної пітливості у жінок старше 45 років.

2. Ідіопатичний гіпергідроз – це особливий стан, при якому тіло виробляє незвично багато поту без видимої причини.

3. Найбільш поширена інфекція, що викликає нічну пітливість – це туберкульоз. Слідом за нею йдуть інфекційний ендокардит (запалення клапанів серця), остеомієліт (запалення кісток), абсцеси та ВІЛ-інфекція.

4. Деякі пухлини в ранньому періоді викликають нічну пітливість. Найчастіше це лімфоми. Зазвичай поряд з нічною пітливістю є й інші симптоми, наприклад, лихоманка та втрата ваги.

5. Гіпоглікемія. Пітливість підвищується при низькому рівні цукру в крові. Зазвичай це відбувається у тих, хто приймає інсулін або таблетки для лікування цукрового діабету.

6. Гормональні порушення. Припливи і нічна пітливість – це симптоми різних гормональних порушень, у тому числі при феохромоцитомі, карциноїдному синдромі і гіпертіреоідізмі.

7. Неврологічні захворювання.У рідкісних випадках причиною нічної пітливості стають автономна дисрефлексія, посттравматична сирингоміелія, інсульт і нейропатія автономної нервової системи.

Натхнення: www.zdorovieinfo.ru

 
comments powered by HyperComments