Здоров'я

Чотири звички, що підвищують холестерин після 50 років

З часом стежити за рівнем «поганого» холестерину стає все складніше. При цьому підвищена кількість цієї речовини впливає на розвиток таких захворювань, какатеросклероз, інфаркт, інсульт.

Фото від designer491
  1. Вживання алкоголю у великих кількостях. Якщо пити занадто багато алкоголю тривалий час, то це призведе до проблем зі здоров’ям. Як зазначає дієтолог-нутриціолог Анна Ріос, надлишок алкогольних напоїв може сприяти підвищенню рівня холестерину. Також алкоголь в процесі метаболізму здатний перетворюватися в жир і збільшувати число тригліцеридів.
  2. Вживання безлічі цукровмісних напоїв. До подібних напоїв відносяться газованої води і соки, які піддалися технологічній обробці. Тріста Бест підкреслює, що саме такі напої входять в список тих, які впливають на підвищення холестерину.
  3. Вживання недостатньої кількості води. Пити необхідну кількість води щодня потрібно в будь-якому віці. Однак для тих, кому понад 50 років, цей пункт особливо важливий. Анна Ріос каже, що організму в принципі необхідно для нормальної життєдіяльності багато води, а ще це дозволить зменшити ймовірність підвищення рівня холестерину.
  4. Вживання великої кількості кави з різними калорійними добавками. Маються на увазі вершки, жирне молоко, збиті або сухі вершки. Вони містять багато насичених жирних кислот, а це, як запевняє доктор Шона Хетчер, шкодить тим, хто хоче знизити холестерин.

Матеріали новинного характеру не можна прирівнювати до призначення лікаря. Перед прийняттям рішення порадьтеся з фахівцем.

Натхнення: www.ferra.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button