Здоров'я

Вчені довели неефективність дієти по групі крові

Канадські вчені довели, що люди, які дотримуються дієти по групі крові, насправді худнуть через низку інших факторів, наприклад, вегетаріанства або скорочення вуглеводів під час особливого раціону.

Вчені довели неефективність дієти по групі крові
Дієта по групі крові стала популярною після виходу в світ книги Пітера д’Адамо “Їсти правильно, по групі крові”. Автор припустив, що люди з різними групами крові по-різному засвоюють ту чи іншу їжу, а харчування, відповідно до особистої групи кожного, допоможе скинути зайві кілограми і зменшити показник ризику хронічних захворювань.

Однак, минулого року канадські вчені провели експеримент. Дослідники протягом місяця збирали інформацію про щоденний раціон 1400 піддослідних. Також, були взяті зразки крові, що визначають групу і рівень речовин, які показують порушення в галузі травної та серцево-судинної систем.

Виявляється, що дієта згідно дієті по II групі крові посприяла схудненню, зниженню кров’яного тиску і рівнів інсуліну, жирів і холестерину. Харчування відповідно IV групи також знизило значення цих показників, але не допомогло скинути зайву вагу. Раціон по I групі крові сприяв зниженню рівню тригліцеридів, а по III – не зробило впливу ні на один з перерахованих вище параметрів. При цьому вчені відзначили, що група крові випробуваного, який дотримувався тієї або іншої дієти, виявилася абсолютно неважлива. Виходить, що позитивний результат дієти залежить від кількості спожитих вуглеводів або ж вегетаріанства.

Натхнення: www.vladtime.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button