Фото

Citroеn е- Berlingo 2021 – електричний фургон нового покоління (фото+відео)

Що входить до групи PSA компанія Citroеn анонсувала електромобіль Berlingo нового покоління – Citroеn е-Berlingo Van. Його випуск на ринок Європи намічений на другу половину 2021 року.

Оскільки новинка заснована на платформі e-CMP, на якій побудовано багато інших електромобілів PSA, вона має добре відомі характеристики – акумулятор ємністю 50 кВт * год, запас ходу по циклу WLTP до 275 км, максимальну потужність електричної силової установки 100 кВт і різні опції зарядки (7,4 кВт однофазний, 11 кВт трифазний, плюс швидка зарядка постійним струмом до 100 кВт).

Електричний вен Citro?n ?-Berlingo

Французький виробник запропонує в цілому чотири конфігурації кузова (одну з трьома передніми сидіннями), включаючи дві базові довжини вена (M: 4,40 м і XL: 4,75 м). Залежно від модифікації електромобіль вмістить до 800 кг вантажу у вантажний відсік об’ємом до 4,4 м? і зможе буксирувати до 750 кг.

Електричний фургон Citro?n ?-Berlingo

“Інтер’єр обладнаний так, щоб водій міг легко і просто знайти взаєморозуміння з електромобілем: на центральній консолі встановлений оригінальний перемикач «е-Toggle» з позиції “P” (Park), “R” (Rear), «N» (Neutral), « D »(Drive),« В »(Break), а також селектор трьох режимів їзди:« Eco »,« Normal »,« Power », – заявляє виробник.

Цікаве нововведення електричного Berlingo наступного покоління – це додаток MyCitroеn, яке дозволяє користувачеві перевіряти статус автомобіля, відкладати зарядку до дешевших періодів непікових навантажень і попередньо кондиціонування/ обігріву кабіни. Як і у випадку з іншими моделями PSA, додаток Free2Move пропонує швидкий доступ до більш ніж 220 000 точок зарядки в Європі.

Новий електровен Citro?n ?-Berlingo 2021

Новий електричний фургон оснащений системою активного екстреного гальмування, функцією моніторингу уваги водія, активною системою контролю рядності, розпізнаванням дорожніх знаків, системами Grip Control і Hill Assist Descent, моніторингом “сліпих зон» дзеркал заднього виду, системою контролю стабільності причепа.

Зараз складно судити, але схоже, що Citroеn е-Berlingo має непогані шанси зайняти гідне місце в сегменті легких комерційних автомобілів і позмагатися за лідерство з електричним Renault Kangoo наступного покоління.

Натхнення: ecotechnica.com.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button