Різне

Де краще купити бетон для будівництва

Більшість забудовників намагаються купити бетон  для будівництва безпосередньо у виробника. За роки роботи у кожного  забудовника налагоджені тісні ділові  стосунки  з тими постачальниками будівельних матеріалів, які зарекомендували себе як надійні партнери.  Не треба доводити, що постачання високоякісних  матеріалів, в тому числі бетону  та залізобетонних виробів, у чітко визначені взаємною угодою строки є запорукою  успішного  будівельного бізнесу.

1-05-03-2015-600-339

Купити  якісний  бетон, виготовлений за всіма правилами  і технічними вимогами, для спорудження фундаменту, що є основою споруди, – це чи не найважливіша  частина справи. Не даремно кажуть, який закладено фундамент, така й будівля. Якщо купити  бракований бетон, що не відповідає встановленим стандартам якості, не вдасться спорудити міцний фундамент, що зможе витримати на собі  багатоповерховий будинок, чи будь-яку іншу будівлю. За найменшого негативного зовнішнього впливу  постійно існуватиме загроза  руйнування споруди, що збудована з використанням низькоякісного бетону.

Оскільки  бетон є сполучним  елементом між  залізобетонними блоками,  цеглою чи іншими  будматеріалами,  від нього вимагаються  певні фізико-хімічні властивості, що забезпечують цілісність і міцність  всієї забудови.  Ступінь міцності бетонної суміші залежить від того, якої марки бетон. Ціна на бетон також знаходиться в прямій залежності від марки. Чим вища марка, тим більша питома вага цементу у бетонній суміші, відповідно  тим міцніший матеріал і тим  вища його ціна.  Якщо будівельний матеріал  придбаний безпосередньо у перевіреного товаровиробника  можна сподіватися на його високу якість та  на  те, що ціна на нього буде цілком виправданою, без додаткових накруток та комісій, як це дозволяють собі робити  недобросовісні посередники.

Крім того, ціна будівельного матеріалу,  коли купити у посередницьких структурах, далеко  не завжди є показником якості, а скоріше прагненням  заробити як найбільше грошей.   Оптові покупці, які закупають великі партії будматеріалів можуть розраховувати на додаткові знижки та особливі умови обслуговування. Ціна партії товару в такому випадку буде значно нижчою. Щоб купити товар    у виробника,  можна зробити замовлення   через Інтернет. У солідних виробників, таких як ООО «Основа-Бетон», великий автопарк спеціалізованого автотранспорту,  укомплектованого бетономішалкою, який займається доставкою.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button